#1 2010-06-19 15:37:01

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Kariera Doriana

Właśnie siedziałeś na jednym z krzeseł w sekcji dla VIP'ów. Znajdowała się ona na specjalnym balkonie, z którego widać było całą halę. Była bardzo majestatycznie przystrojona na tę okazję. Słyszałeś  jak prowadzący prosił na scenę tych, którzy zasłużyli sobie na nagrody. W końcu wyczytał:
-A teraz nagroda dla autora serii książek o Planecie Peternolis Doriana Alverena.
Usłyszałeś brawa wszystkich zgromadzonych.

Offline

 

#2 2010-06-19 15:47:46

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

Wstałem ze swojego miejsca i długimi schodami kierowałem się na scenę. To nie pierwsza moja nagroda lecz nie tak ważna.- Powiedziałem w myślach. Ubrany byłem w czarną rozpiętą koszulę. Pod nią był położony t-shirt koloru białego. Na głowie czarny kapelusz a spodnie miałem ciemne. Dumnie szedłem przez klaszczącą publikę a gdy dostałem nagrodę otrzymałem głos.

To dla mnie ważne wyróżnienie. Nigdy nie dostałem tak prestiżowej nagrody jaką jest złota książka! Oczywiście podziękowania należą się moim czytelnikom. To dzięki nim stoję właśnie tutaj. Nawet nie wiecie jak się cieszyłem kiedy zostałem nominowany a co dopiero czuje teraz! Lecz mam nadzieje że to nie pierwsze takie wyróżnienie. Jestem w trakcie pisania trzeciej części książki o Planecie Petrenolis! Dzieki za uwagę!

Offline

 

#3 2010-06-19 15:54:13

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

Po skończeniu przemowy znowu usłyszałeś brawa. Po dość niedługim czasie ceremonia dobiegła końca. Skierowałeś się do wyjścia. Nagle drogę zajechała Ci czarna limuzyna. Wyszedł z niej niezbyt wysoki, z lekka wyłysiały mężczyzna. Tak na oko miał jakieś 40 lat.
-Witam panie Alveren.-Zagrzmiał basowym głosem.-Jestem producentem filmowym. Nazywam się Johnatan Marley. Bardzo chciałbym, żeby zagrał pan główną rolę w moim filmie: "Tajemniczy dwór Folron". Mam nadzieję, że rozpatrzy pan moją propozycję pozytywnie.

Offline

 

#4 2010-06-19 16:02:15

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

Lecz nawet nie wiem o co chodzi... Może omówmy te sprawy w restauracji Lemenic to nie daleko. Zgodzi się pan na takie spotkanie? Być moze kolejna rola mi nie zaszkodzi.

Offline

 

#5 2010-06-19 16:07:04

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

-Oczywiście. Ciesze się, że pan się zgodził. Nie często można pana spotkać, ale w brukowcach pisało, że pan tutaj będzie więc zaraz ruszyłem. Dobrze. Jeżeli pan chce to niech pan wsiada. W mojej limuzynie jest dużo miejsca.
Mężczyzna wskazał zapraszającym gestem otwarte drzwi luksusowego auta.

Offline

 

#6 2010-06-19 19:06:09

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

Uśmiechnąłem się delikatnie i wsiadłem do długiej limuzyny rezysera. Jeśli był reżyserem. Nie byłem pewien. Gdy usiadłem na wygodnym fotelu czekałem na tego człowieka. Gdy wsiadł powiedziałem mu gdzie znajduje sie ta restauracja.

Offline

 

#7 2010-06-19 19:35:44

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

(Tak apropo to wcześniej napisałem: -Jestem producentem filmowym)
Usiadłeś na miękkiej kanapie w limuzynie. Od szofera byliście odgrodzeni małą przyciemnianą szybką. Przed wami stała podręczna lodówka. Johnatan sięgnął do niej i wyciągnął butelkę jakiegoś drogiego alkoholu.
-Reflektuje pan na koniak?-Zapytał.

Offline

 

#8 2010-06-19 19:39:53

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

Nie pije o tej porze. Ale jak pan ma to wino czerwone poproszę.- Powiedziałem uśmiechając się delikatnie- po za tym będziemy zaraz w restauracji więc tam sie napije. Tym czasem może mi pan opowiedzieć o sobie i swojej działalności... Będzie mi lepiej się rozmawiało o filmie...

Offline

 

#9 2010-06-19 19:47:51

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

-Niestety mam tylko białe wino... A co do filmu to jak już wcześniej wspominałem, jego tytuł to: "Tajemniczy dwór Folron" Jest to przygodowy horror opowiadający o nawiedzonym dworze oraz o grupce przyjaciół, którzy muszą odkryć jego tajemnice. To w przybliżeniu fabuła mojego filmu. Chciałbym zacząć zdjęcia jak najszybciej więc mam nadzieję, że przyjmie pan moją propozycję. Mogę zapłacić dużo, ale chce, żeby w filmie zagrali jak najlepsi aktorzy.

Offline

 

#10 2010-06-19 19:52:44

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

Moze być ciekawie. Mój pierwszy horror na koncie. A stworzył pan już wczesniej jakieś filmy? Czy był pan nagradzany?- Zapytałem. Po czym dodałem- gdybym się zgodził z kim był współpracował? I dla czego się pan mną zainteresował? Zagrałem w dwóch filmach dla zabawy a jednak mam talent?

Offline

 

#11 2010-06-19 20:00:02

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

-Naprawdę ma pan talent. Chcę pana wykreować na prawdziwą gwiazdę. Z resztą w tych czasach ciężko jest znaleźć dobrych aktorów.  A z pod mojej "kuźni" wyszły już 3 filmy z czego jeden został nagrodzony Złotą Kamerą. Sądzę, że "Tajemniczy dwór Folron" może być przełomem zarówno w mojej  jak i w pańskiej karierze. A w moim filmie dwie główne role zagra John Deep i moja córka Elisabeth. Muszę przyznać, że ma talent. Zagrała już w jednym moim filmie i to właśnie ten otrzymał nagrodę!

Offline

 

#12 2010-06-19 20:03:39

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

- O to tutaj ta restauracja- zwróciłem uwagę zmieniając temat.- To chodźmy do środka. Trudno jest tam zamówić stolik więc co będzie bez rejestracji. W środku omówimy szczegóły i zastanowię się czy wystąpić czy też nie. Ale muszę panu powiedzieć że jestem zainteresowany... Jest pan profesjonalistą...

Offline

 

#13 2010-06-19 20:06:27

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

-Proszę pana ja dobrze wiem jaki jest klucz mogący otworzyć każde wrota!-Powiedział Johnatan i kazał szoferowi zatrzymać limuzynę. Wysiadł z niej zadowolony i wszedł do środka. Poprosił recepcjonistę na bok. Chwilę coś szeptali, a potem dał mu pliczek pieniędzy.
-Tak się akurat złożyło, że jest wolny stolik.-Powiedział producent podchodząc do Ciebie.

Offline

 

#14 2010-06-19 20:11:59

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

Ruszyłem za mężczyzną uśmiechając się delikatnie z małego łapówkarstwa i pomyślałem że mówił całą prawdę o swojej działalności filmowej. Wchodząc do lokalu przywitałem się z recepcjonistą z uśmiechem. Miałem nadzieje ze ktoś mnie tam pozna. W ogóle słyszałem ze jadają tu nawet gwiazdy. Szedłem w strone wskazanego stolika i myślałem sobie co ja powiem i o czym będę rozmawiał.

Offline

 

#15 2010-06-19 20:15:44

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kariera Doriana

Wiele słynnych osobistości siedziało przy stolikach więc twoje pojawienie się nie było sensacją. Jedynie co zobaczyłeś to słabe mignięcie flesza. Po chwili podbiegł do Ciebie jakiś mężczyzna.
-Czy mógłby pan udzielić wywiadu panie Alveren?-Zapytał zainteresowany.
-Ja poczekam przy stoliku. -Powiedział producent i odszedł.
Reporter powtórzył pytanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enokia.pun.pl www.tibia33.pun.pl www.awaken.pun.pl www.pm-gaming.pun.pl www.narutoofpbf.pun.pl