#1 2010-03-20 14:27:51

Dorian Alveren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 63
Punktów :   

Etap pierwszy

Zad 1

Jako prowadzący chcę by uczestnicy na początku przedstawili się. Opisują swoją historię- przeszłość. Mam nadzieje że będą szczerzy. (ta część gry może przyczynić się do przyszłości waszej kariery). Gdy historia mi się spodoba osoba z najciekawszą historią o sobie dostanie banknot nietykalności. A osoba o historii podejrzanej zostanie nominowana- lepiej się przygotujcie

Offline

 

#2 2010-06-20 10:47:26

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Etap pierwszy

Markus Valerier urodził się w USA. Wychowywał się w dość zamożnej rodzinie. Jego ojciec był trenerem w drużynie koszykarskiej. Chłopak od dziecka fascynował się tym sportem. Lubił grać ze swoim starszym bratem. Mimo tego, że był młodszy i ciągle przegrywał to nigdy się nie poddawał. Wiedział, że jeżeli chce zostać gwiazdą koszykówki  to czeka go jeszcze wiele treningów. On jednak uparcie szedł w stronę spełnienia swojego celu.

Kiedy Mark miał dwanaście lat to jego brat Steven dostał się do drużyny. Wtedy chłopak uparcie trenował z ojcem. Po niedługim czasie jego matka zginęła w wypadku samochodowym. Wtedy się załamał i popadł w depresję. Dwa lata później brat Mark'a umarł na raka. To było dla chłopca jeszcze gorszym przeżyciem. Został sam z ojcem... Przez cały rok nie chodził do szkoły, nie trenował... Siedział w domu i słuchał ulubionych płyt swojego zmarłego brata....

Kiedy chłopak skończył piętnaście lat  w końcu zebrał się do kupy. Jego życie stało się życiem normalnego nastolatka. Znowu zaczął ciężko trenować, a w wieku szesnastu lat dostał się do drużyny. Markus postanowił zostać najlepszym koszykarzem na świecie! Przyrzekł sobie, że zrobi to dla swojej matki i brata. Chciał też, żeby jego ojciec był z niego dumny!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mbkserv.pun.pl www.pokemonland.pun.pl www.wwe-pbf.pun.pl www.sojuszabg.pun.pl www.skerls.pun.pl