• Index
  •  » Plotki
  •  » Dorian Alveren-Gwiazda kina i literatury?

#1 2010-06-19 20:32:35

Mark Valerier

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 42
Punktów :   

Dorian Alveren-Gwiazda kina i literatury?

Nasz reporter przeprowadził ostatnio wywiad z ikoną literatury i aktorem-amatorem Dorianem Alveren. Zadał następujące pytania:

-Co było inspiracją do napisania książki?
-Czy zamierza skupić się pan na literaturze czy teraz pan zamierza zabłysnąć jako aktor?
-Może pan nam opowiedzieć o ceremonii rozdania Złotych Książek? Co pan odczuwał odbierając tak prestiżową nagrodę?

A o to odpowiedź Doriana Alverena:
Co było inspiracją? Szczerze mówiąc nic. Zrobiłem to by nie życ już więcej w nędzy. Jak pan wyobraza sobie życie w przyczepie? To nie było przyjemnie. Mam szczęście że ktoś zauważył mój talent literacki
Pracuje nad kolejną ksiązką. Bedzie to kolejna część całej serii o planecie Peternolis. Lecz nadal będę występował w filmach na podstawie mojej książki. Ale niedawno dostałem propozycje zagrania w nowym filmie. Muszę się jeszcze zastanowić...
Już wypowiedziałem się co czułem na ceremonii. W ogóle sama nominacja była dla mnie wyróżnieniem. Staje się coraz większą gwiazdą.

Czyżby Dorian chciał rozwinąć się jako aktor? Tego nikt nie wie, ale przeczuwamy, że jego kolejna książka będzie bestselerem!

Offline

 
  • Index
  •  » Plotki
  •  » Dorian Alveren-Gwiazda kina i literatury?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistyka.pun.pl www.yitian2.pun.pl www.wisla-prokocim.pun.pl www.sanum.pun.pl www.nc10.pun.pl